Gratis Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gratis Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gratis Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Gratis, ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bakım ve kozmetik mağaza zinciridir. Özellikle özel günlerde yapmış oldukları çeşitli indirimler ile adını duyurmayı başarmıştır. Ülkemizde hızla büyüyen kişisel bakım marketi Gratis, kurulmuş olduğu günden bu yana 400 mağaza sayısını aşmayı başarmıştır. Gratis, kozmetikten cilt bakımına, saç bakımından kişisel bakıma kadar birbirinden farklı marke ve ürün seçeneği sunmaktadır. Peki Gratis mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Gratis çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Gratis Çalışma Saatleri 2018

Gratis mağazaları her gün sabah saat 09:00’da açılır ve akşam 21:00’de kapanır. Gratis mağazalarında öğle tatili arası bulunmamaktadır ve mesai saatleri içerisinde kapanışa kadar düzenli olarak açıktır. Ancak alışveriş merkezlerinde bulunan Gratis mağazaları farklı çalışma saatlerine sahiptir. Buralardaki mağazalar genel itibariyle 10:00 ile 22:00 arasında çalışırlar.
Gratis Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Gratis mağazaları sabah saat 09:00’da açılmaktadır.
Gratis Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Gratis mağazaları akşam saat 21:00’de kapanır.
Gratis Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mu : Gratis Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da, tıpkı hafta içi olduğu gibi aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir.
Gratis Bayramlarda Açık Mı, Çalışıyor Mu : Gratis Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile diğer resmi tatillere özgü indirimler yapmaktadır. Bu sebepten dolayı Gratis mağazaları bayramlarda ve 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi diğer tatil günlerinde de hizmet vermektedir.
Ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden bir tanesi olan Gratis açılış saati, kapanış saati yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.