Gencallar Çalışma ve Mesai Saatleri

Gencallar Çalışma ve Mesai Saatleri

Gencallar Sabah Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Samsun ilimizde küçük bir mağaza olarak hizmet vermeye başlayan Gencallar, günümüzde perakendecilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Gencallar, sektörün önde gelen yerli ve yabancı markalarını tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir. Zengin ürün çeşidi ile kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunan Gencallar, büyük ilgi gören taksitli satış sistemi sayesinde geniş kitlelere ulaşmıştır. Peki Gencallar mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Gencallar şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Gencallar Çalışma Saatleri

Gencallar şubeleri her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Gencallar hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Gencallar çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.
Gencallar Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Gencallar mağazaları sabahları saat 10:00’dan itibaren hizmet vermeye başlar.
Gencallar Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Gencallar mağazaları akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.
Gencallar Hafta Sonu Açık Mı : Gencallar sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet vermektedir.
Gencallar Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Gencallar, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı ve diğer günleri açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.
Gencallar; Samsun, İzmit, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Dudullu, Bağcılar, Zeytinburnu, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Gebze, Adapazarı, İstanbul, Axis konumlarında mağazaları bulunmaktadır. Bu yazımızda Gencallar çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.