GAZDAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri

GAZDAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri

GAZDAŞ Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Gaziantep Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla GAZDAŞ, doğalgaz dağıtımından sorumlu ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. 2006 yılında EPDK’dan almış olduğu lisans ile faaliyetlerine başlayan GAZDAŞ günümüzde; Gaziantep, Nizip, Kilis, Oğuzeli, Edirne, Keşan, Tekirdağ, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski bölgelerinin gaz dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Peki GAZDAŞ fatura ödeme merkezleri, yani abonelik merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? GAZDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

GAZDAŞ Çalışma Saatleri 2018

GAZDAŞ bünyesinde yukarıda saymış olduğumuz yerleşim yerlerinde faaliyet göstermekte olan abonelik merkezleri sabah saat 08:00‘de açılmakta ve akşam saat 18:00‘de kapanmaktadır. Ayrıca bu abonelik merkezleri 12:00 ile 13:00 saatleri arasında öğle arası sebebi ile 1 saatlik süre zarfında hizmet vermemektedir. Aşağıda GAZDAŞ çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları yer almaktadır.
Gazdaş Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Gazdaş abonelik merkezleri sabah saat 08:00’den itibaren hizmet vermektedir.
Gazdaş Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Gazdaş abonelik merkezleri akşamları saat 18:00’e kadar hizmet verir.
Gazdaş Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Gazdaş abonelik merkezleri saat 12:00 ile 13:00 arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Gazdaş Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Gazdaş sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) açıktır. Bunun haricinde Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalıdır.
Gazdaş Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Gazdaş, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Sadece arefe günlerinde öğleye kadar hizmet verir.
Bu yazımızda Gazdaş çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca genel müdürlük çağrı merkezi telefon numarası olan “0 212 456 23 00” üzerinden dile getirebilirsiniz.