Fillo Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

Fillo Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

Fillo Kargo Saat Kaçta Açılır, Kaçta Kapanır?

Fillo Kargo, ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan bir kargo firmasıdır. Firma, Aras Kargo bünyesinde bulunmaktadır. Fillo Lojistik, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 17 Crossdock, 1.500 araçlık filosu , günlük 3.000 teslimat noktası ve 4.000 m3‘lük sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına özel çözümler üreten lojistik firmasıdır. Peki Fillo Kargo sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Fillo Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Fillo Kargo Çalışma Saatleri 2018

Ülkemiz genelinde çok sayıda ilimizde Fillo Kargo şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler sabah saat 07:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Fillo Kargo şubelerinde öğle arası bulunmamaktadır. Yani açılış ve kapanış saatleri içerisinde düzenli olarak hizmet sunmaktadır. Fillo Kargo çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise yazımız devamındadır.
Fillo Kargo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Fillo Lojistik şubeleri sabahları saat 07:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Fillo Kargo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Fillo Lojistik şubeleri akşamları saat 18:00’a kadar hizmet sunmaktadır.
Fillo Karfo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Fillo Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günü hizmet vermektedir. Pazar günü tüm şubeler ve genel müdürlük kapalıdır.
Fillo Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Fillo Kargo şubeleri, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram günlerinde hizmet vermezler. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır. Arefe gününde ise açıktır.
Bu yazımızda Fillo Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0216-425-58-88”  üzerinden dile getirebilirsiniz.