Faturaya Ek Olarak Telefon Nasıl Alabilirim?

Faturaya Ek Olarak Telefon Nasıl Alabilirim?

Günümüzde Vodafone, Turkcell, Türk Telekom gibi mobil GSM şirketleri farklı farklı cihaz kampanyaları yaparak müşterilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmışlardır. Müşterilerin taksitli bir şekilde tablet, cep telefonu vb. gibi şeyleri almasını kolaylaştırmışlardır.Bu yöntemle müşteriler her zaman telefon değiştirme hakkına sahip olurlar.

Fatura üzerinden telefon almak için GSM şirketlerin çeşitli koşulları vardır. Koşullar alacağı cihaza ve kampanyaya göre değişiklik gösterebilir  ve birde nekadar süredir o operatörü kullandığınızda önemli. Şirketler fatura üzerinden telefon almak isteyenlere 2 yol sunmaktadır birincisi faturalı hatta sahip olup onun üzerinden cep telefonu alması diğeri ise findeks puanı vasıtası ile kendi kredi yöntemiyle faturanın oluşması ve cep telefonun alınmasıdır yani puanları biriktirerek size ne kadar puanınız varsa ona göre özel indirimlerde olabilir. Fatura üzerinden telefon almak isteyen müşteri bir süredir faturalı hattı kullanıyor olması gerekir.

Bu süre GSM şirketlerine göre değişmektedir, tüm GSM operatörlerinin farklı cep telefonu modelleri için oluşturmuş oldukları kampanyaları vardır. Bu kampanyalar sürekli olarak güncellenmektedir. Örneğin faturaya ek olarak telefonu aldınız aylık 20 TL verdiğiniz fatura 25,30 TL olabilir bu aldığınız telefona göre değişir sonra bilmeden şikayet etmeye gitmeyiniz. Bu ödemelerin düzenli olması oldukça önemlidir.

Turkcell Faturaya Ek Telefon

Şuan Turkcell operatöründe faturaya ek telefon kampanyası adı altında 2 adet kampanya bulunmaktadır, bu kampanyalar Lenovo Karne Kampanyası Akıllı Cihaz Teklifleri ve Samsung Karne Hediyesi Akıllı Cihaz Teklifleridir. Sizlerde Turkcell’den faturaya ek olarak telefon almak istiyorsanız, 31 Aralık 2017 tarihine kadar Turkcell’den 36 aydan başlayan fiyatlarla faturaya ek olarak yeni bir telefona kavuşabilirsiniz.

Turkcell Hangi Telefonları Veriyor?

Turkcell operatöründen telefon almak istiyorsanız 36 ay boyunca aylık 120 TL ödeyerek aşağıdaki cihazlardan herhangi birine sahip olabilirsiniz. Bu cihaz kampanyaları 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürmektedir sizlerde bir an önce Turkcell bayilere giderek bu cihazlardan herhangi birine sahip olabilirsiniz.

  • Samsung Galaxy S7 32GB, Samsung Galaxy S7 Edge 32GB, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Tab A (2016)

Bir diğer kampanya ise Lenovo kampanyasıdır, Turkcell Lenovo kampanyasıyla birlikte sizlerde aylık 42,33TL kadar bir ödeme yaparak Lenovo cihazlarına sahip olabilirsiniz.

  • Lenovo K6 Note, Lenovo P2, Lenovo Tab3 A7 10

Turkcell’e ait olan cihaz kampanyalarını http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/faturali-hat adresinden takip edebilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon

Kendime en iyi telefonu almak istiyorum diyorsanız o halde sizlerde Vodafone’un cihaz kampanyasına katılabilirsiniz, Vodafone operatöründe birçok cihaz kampanyası bulunmaktadır. Vodafone’da faturaya ek olarak telefon almak istiyorsanız hemen sizlerde http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/cep-telefonlari adresine giderek buradan kendinize göre bir telefon seçip aylık ödeme planı belirleyerek yeni telefona sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom (Avea) Faturaya Ek Telefon

Diğer operatörlere göre daha fazla cihaz seçeneği sunmakta olan Türk Telekom yani eski adıyla Avea operatöründe faturaya ek olarak cihaz almak çok kolay. Sizlerde uzun zamandır faturalıysanız ve yeni bir telefona ihtiyacınız varsa o halde ilk yapacağınız sizlere en yakın Türk Telekom bayilerine gitmek. Türk Telekom’a ait olan cihaz kampanyalarına erişmek istiyorsanız https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/sayfalar/mobil/akilli-telefon.aspx buradaki sayfaya göz atmanız yeterlidir.