Espark Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Espark Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Espark Alışveriş Merkezi Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Espark, Eskişehir ilimizde yer alan en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi konumundadır. Espark Alışveriş Merkezi içinde 150’yi aşkın mağaza ve 1100 araçlık otopark yer almaktadır. Peki Espark AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Espark Alışveriş Merkezi çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Espark Alışveriş Merkezi Çalışma Saatleri 2018

Espark Alışveriş Merkezi hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü de hizmet vermektedir. Espark AVM sabah saat 10:00‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘de kapanmaktadır. Espark çalışma saatleri sadece Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve arefe günlerinde farklılık göstermektedir. Bayramda Espark çalışma saatleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Açılış Saati Kapanış Saati
Arefe Günü 10:00 23:00
Bayramın 1. Günü 14:00 22:00
Bayramın 2. Günü 10:00 22:00

Espark AVM Saat Kaçta Açılıyor : Espark sabah saat 10:00’da açılır.
Espark AVM Saat Kaçta Kapanıyor : Espark akşam saat 22:00’de kapanır.
Espark AVM Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Espark AVM, Cumartesi ve Pazar günleri de tıpkı hafta içi olduğu gibi standart çalışma saatleri içinde hizmet verirler.
Espark Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Espark, Arefe günü, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı tatili boyunca ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.
Bu yazımızda Espark çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.