English Home Çalışma ve Mesai Saatleri

English Home Çalışma ve Mesai Saatleri

English Home Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

English Home, ev tekstil ürünlerinin satışını yapan bir kuruluştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş olan English Home, ülkemiz genelinde 290’ı aşkın ve yurt dışında da 100’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. English Home, İngiliz ev standartlarını sunmaya devam etmektedir. Peki English Home mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? English Home çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

English Home Çalışma Saatleri 2018

English Home mağazaları alışveriş merkezlerinin içinde ve cadde üzerinde olmak üzere iki farklı şekilde konumlandırılmışlardır. Alışveriş merkezlerinin içinde yer alan English Home mağazaları sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 22:00’de kapanır. Cadde üzerinde yer alan English Home mağazaları ise sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 20:00’de kapanır. English Home çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
English Home Mağazaları Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Bütün Englis Home mağazaları sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
English Home Mağazaları Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mağazalar alışveriş merkezlerinin içinde yer alıyorsa saat 22:00’de ve cadde üzerinde yer alıyorsa da saat 20:00’de kapanır.
English Home Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : English Home sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır.
English Home Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : English Home mağazaları Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.
Bu yazımızda English Home çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.