EMO Çalışma ve Mesai Saatleri

EMO Çalışma ve Mesai Saatleri

Elektrik Mühendisleri Odası ya da bilinen kısa adıyla EMO, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşudur. Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği içerisinde yer almakta olan 24 odadan bir tanesidir. EMO’nun bugünkü üye sayısı 47 bini aşmış durumdadır. Odanın merkezi Ankara ilimizde yer almakta olup, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Mersin, Samsun ve Trabzon‘da şubeleri vardır. Peki EMO şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? EMO çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Elektrik Mühendisleri Odası ( EMO ) Çalışma Saatleri

Elektrik Mühendisleri Odası ya da bilinen adıyla EMO, sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 18:00’de kapanmaktadır.
Emo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : EMO şubeleri sabahları saat 09:00’dan itibaren hizmet sunmaya başlamaktadır.
Emo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Emo şubeleri akşamları saat 18:00’a kadar hizmet sunmaktadır.
Emo Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Emo şubeleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet sunmaktadır. Emo şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu ise kapalıdır.
Emo Bayramda Açık Mı : Emo şubeleri; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.
Bu yazımızda Elektrik Mühendisleri Odası yani Emo çalışma saatleri, açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.