Doğuş Otomotiv Çalışma ve Mesai Saatleri

Doğuş Otomotiv Çalışma ve Mesai Saatleri

Doğuş Otomotiv Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Doğuş Otomotiv, ülkemizde faaliyet göstermekte olan ve 1994 senesinde Doğuş Holding bünyesinde kurulan distribütör ağıdır. Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Scania ve Thermo King markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.  Doğuş Oto ülkemizde 500’den fazla yetkili bayii ve servise sahiptir. Tüketici finansmanı, yedek parça ve aksesuar ticareti, lojistDoğuş Otomotiv, ülkemizde faaliyet göstermekte olan ve 1994 senesinde Doğuş Holding bünyesinde kurulan distribütör ağıdır. ik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi hizmet alanlarında da yatırımları bulunmaktadır. Peki Doğuş Oto sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Doğuş Oto çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Doğuş Otomotiv Çalışma Saatleri 2018

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Doğuş Otomotiv yetkili bayileri haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Pazar günlerinde ise 11:00’de açılır ve akşam saat 17:00’de kapanır. Doğuş oto çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular yazımız devamındadır.
Doğuş Oto Servisi Çalışma Saatleri : Aracınızın rutin bakımları veya herhangi bir sorun için götürmüş olduğunuz yetkili servisler sadece hafta içi hizmet vermektedir. Bu servisler sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:00’ arasında çalışmaktadır.
Doğuş Oto Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Doğuş Otomotiv şubeleri sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır. Pazar günlerinde ise daha geç saatte yani saat 11:00’de açılır.
Doğuş Oto Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Doğuş Otomotiv şubeleri akşamları saat 18:00’de kapanır. Pazar günlerinde ise daha erken saatte yani saat 17:00’de kapanır.
Doğuş Oto Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Yetkili bayileri hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Ancak servisler sadece hafta içi çalışır.
Doğuş Oto Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Doğuş oto Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Ancak bu tarihlerde sabah saat 11:00’de açılır ve akşam saat 17:00’de kapanır. Resmi tatil günlerinde servisler ise kapalıdır.
Bu yazımızda Doğuş Otomotiv çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 40 05” telefon numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.