Denizli Teleferik Çalışma ve Mesai Saatleri

Denizli Teleferik Çalışma ve Mesai Saatleri

Denizli Belediyesi uzun süredir hayalini kurmuş olduğu bir projeyi geçtiğimiz senelerde hayata geçirdi. Denizli ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirmek, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla 1400 metre rakıma kadar çıkan Denizli Teleferik projesi hayata geçirildi. Her gün binlerce vatandaş Denizli teleferik sayesinde eşsiz manzaraya tanıklık ediyor. Ancak teleferiği ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız Denizli Teleferik sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Yazımız devamında Denizli Teleferik çalışma saatleri, mesai saatleri, sefer saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı detaylı olarak anlattık.

Denizli Teleferik Çalışma Saatleri 2018

Denizli ilimizde milyonlarca vatandaşımıza hizmet vermekte olan teleferiğin çalışma saatleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( Cumartesi, Pazar ) olmak üzere değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablodan çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Açılış Saati  Kapanış Saati 
Hafta İçi 10:00 23:00
Hafta Sonu 09:00 23:00

Denizli Teleferik Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Denizli ilimizde yer alan teleferik hafta içi sabah saat 10:00’da ve hafta sonu saat 09:00’da açılmaktadır.
Denizli Teleferik Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Denizli teleferik akşam saat 23:00’a kadar hizmet vermektedir.
Denizli Teleferik Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Denizli Teleferik sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.
Denizli Teleferik Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı :Denizli Teleferik, arefe günü, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.
Bu yazımızda Denizli Teleferik çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.