Denizbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Denizbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Denizbank 1938 senesinde Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuştur. Denizbank, günümüzde Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizin en eski bankalarından bir tanesi olan Denizbank, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 13 bini aşkın personeli ve 700’ü aşkın şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Denizbank şubelerinde işlemleri olan vatandaşlarımız Denizbank sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık ve öğle arası ne zaman merak ediyorlar. Yazımızın devamında Denizbank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Denizbank Çalışma Saatleri 2018

Denizbank şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmakta ve 17:00’de kapanmaktadır. Denizbank şubeleri saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle arası tatiline girerler ve bu süreçte bankanın şubeleri kapalı durumdadır. Denizbank, hafta sonu kapalıdır.
Denizbank Saat Kaçta Açılıyor : Denizbank, hafta içi saat 09:00’da açılır.
Denizbank Öğle Arası Ne Zaman : Denizbank öğle arası tatili saat 12:30 ile 13:30 arasıdır. Bu süre zarfında 1 saatliğine şubeler hizmet vermezler.
Denizbank Saat Kaçta Kapanıyor : Denizbank kapanış saati hafta içi her akşam saat 17:00 olarak belirlenmiştir.
Denizbank Hafta Sonu Açık Mı, Çalışıyor Mu : Denizbank şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalıdır. Denizbank şubelerinde işlemleri olan vatandaşlarımız sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) ve mesai saatleri içerisinde işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.
Denizbank Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı: Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile diğer resmi tatil günlerinde Denizbank hizmet vermemektedir. Yani Cumartesi açık Denizbank şubeleri ile Pazar açık Denizbank şubeleri bulunmamaktadır.
Yukarıda vermiş olduğumuz Denizbank çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri araştırmış olduğumuz güncel saatlerdir. EFT, Havale  ve para çekme gibi çeşitli işlemleriniz için şubelerin açılış kapanış saatlerini beklemenize gerek olmadan, 24 saat hizmet veren ATM, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank mesai saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca “0850 222 0800” çağrı merkezi telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.