Defacto Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Defacto Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Defacto Mağazaları Saat Kaçta Açılır, Kaçta Kapanır?

DeFacto, 2003 senesinde kurulmuş olan giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren bir şirket. kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. Bugün yurt içindeki 283 mağazası ile sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren ikinci en büyük şirket olarak yoluna devam etmektedir.  Türkiye dışında ise Kazakistan, Kuzey Irak, Mısır, Beyaz Rusya, Fas, Kosova, Arnavutluk, Gürcistan, KKTC, Azerbaycan, İran ve Rusya ülkelerinde mağazaları bulunmaktadır. Peki DeFacto mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? DeFacto mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Defacto Mağazalarının Çalışma Saatleri 2018

Defacto hem alışveriş merkezleri içerisinde hem de müstakil satış mağazalarına sahiptir. Alışveriş merkezleri içerisinde bulunan mağazaları ilgili alışveriş merkezinin açılış ve kapanış saatleri çerçevesinde hizmet vermektedir. Genel itibariyle ise çalışma saatleri saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasındadır. Fakat alışveriş merkezleri dışında bulunan mağazalar saat 09:30 ile 21:30 saatleri arasında hizmet sunar.
Defacto Saat Kaçta Açılıyor : Defacto mağazaları alışveriş merkezlerinde ise saat 10:00’da ve alışveriş merkezi dışında ise saat 09:30’da açılmaktadır.
Defacto Saat Kaçta Kapanıyor : Defacto mağazaları alışveriş merkezlerinde ise saat 22:00’de ve alışveriş merkezi dışında ise saat 21:30’da kapanmaktadır.
Defacto Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı : Defacto sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri içinde faaliyet göstermektedir.
Defacto Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Defacto Mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde açıktır. Özellikle bayramın ilk günleri hali hazırda giyim mağazaları oldukça yoğundur.
Bu yazımızda Defacto çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.