CS:GO İsim Değiştirme 2022

CS:GO İsim Değiştirme 2022

CS:GO İsim değiştiremeyenler, nasıl yapılacağını bilmeyenler, değiştirmeye çalışırken zorlananlar için sizlere en basit ve kısa yöntemi açıklıyoruz.
Hiç bir zaman popülerliğini kaybetmeyeceğini düşündüğümüz Counter-Strike: Global Offensive yani CS:GO milyonları aşan oynayanı ile dimdik ayakta FPS oyunlarının başını çekmeye devam ediyor. Oyuncuların birbiri ile kıyasıya mücadelesi Faceit gibi platformlarda en iyi olma savaşı bu oyunun daima devam edeceğinin kanıtı. Oyuncuların kendilerini benimsedikleri bazı kullanıcı adları yani nickleri vardır. Bazıları CS:GO ismini kalıcı yaparken bazıları ise sıkılarak değiştirmek ister. Peki CS GO İsim değiştirme nasıl yapılır?
CS:GO tutkunuysanız ve artık oyunda iyi bir seviyeye ulaştıysanız, popüler olmayı ve akılda kalıcı bir isim ile oynamayı kim istemez ki? Basit isimler akılda kalmaz ve ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun dikkat çekmezsiniz. Sizde eski isminizden sıkıldınız ve CS GO nick değiştirme nasıl yapılır bilginiz yoksa konumuzda tek tek anlatacağız. Sizde bu sayede akılda kalıcı bir nick ile yolunuza devam edip en iyi yerlere gelme yolunda akıllarda bir iz bırakabileceksiniz.

CS:GO Nick Değiştirme Nasıl Yapılır 2022

2012 yılında eski CS’leri geride bırakıp Global versiyona geçtiğimizde yeni serinin sevilip sevilmeyeceği merak konusu olmuştu. Eski versiyonlara nazaran Grafikler olsun Silah skinleri, Yeni karakterleri ile eskiyi aratmadı. Yeni seriye yeni nickle başlamak isteyenler Steam ismi değişmeden CS:GO isminin değişmeyeceğini düşünür ama öyle değil. Buyrun CS:GO nick nasıl değişir öğrenelim;

  • Steam‘a Giriş yapınız.
  • Açılan ekrandaki üst menünün sağ kısmında yer alan eski isminizin üzerine tıklayınız.
  • İsminize tıkladığınız’da bir menü açılacak burada ”Profil” seçeneğine tıklayınız.
  • Profil seçeneğine tıkladıktan sonra sol kısımda Profil resminiz sağ tarafta ise ”Profili düzenle” butonu yer almaktadır. Profili düzenleye tıklayınız.
  • Düzenle dedikten sonra istediğiniz bir CS:GO İsmini yazınız ve Kaydet butonuna tıklayınız.
  • İşlem Tamam, yeni CS:GO nicki ile oynamaya devam edebilirsiniz.