(Çözüm) Binance TR Ağ Hatası Nasıl Düzeltilir?

(Çözüm) Binance TR Ağ Hatası Nasıl Düzeltilir?

Binance TR Ağ Hatası nasıl düzeltilir öğrenmek istiyorsanız, makaleyi okumaya devam edebilirsiniz. Bu makale sonunda ağ hatasından kurtulmuş olacaksınız.

Binance TR Ağ Hatası Nedir?

Binance, tüm dünyada en çok kullanılan kripto para borsalarından biridir. Site üzerinden anlık olarak kripto işlemleri yapabiliyorsunuz. Kripto para alabilir, hesabınıza para yatırabilir veya çekebilirsiniz. Anlık olarak çok fazla kişi tarafından kullanıldığı için zaman zaman hatalarla karşılaşılabiliyoruz. Binance ağ hatası, hesabınıza girememenize ve mobil uygulama kullanıyorsanız uygulamayı açamamanıza yol açar.

Binance TR Ağ Hatası Nasıl Düzeltilir?

Binance ağ hatası ile karşılaştığınız zaman, çözmek için birkaç yol deneyebilirsiniz. Ancak bu sorunun sizden mi yoksa Binance sunucularından mı kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor. Çünkü sorun sunucularla alakalıysa, siz ne yaparsanız yapın hesabınıza giremeyeceksiniz. Karşınıza ağ talebi reddedildi hatası çıkacak. O yüzden aşağıdaki yöntemleri takip edin. Öncelikle sunucuları kontrol edelim.

Binance Sunucularını Kontrol Edin

Binance TR ağ hatası çözümlerine başlamadan önce, sorunun sunucularla alakalı olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyor. Sorun sunucularla alakalıysa, hiçbir yöntem işe yaramayacaktır. Eğer sunucularda bir sorun görünmüyorsa, o zaman sorunun bizimle alakalı olduğunu anlayacak ve ona göre hareket edeceğiz. Binance sunucularını kontrol etmek için buraya tıklayın. 

Güvenli İnternet Profilini Kapatın

Birçok insan güvenli internet profili yüzünden Binance TR ağ hatası ile karşılaşıyor. Güvenli internet profili kumar, şiddet, terör, dolandırıcılık, uyuşturucu ve zararlı yazılım içeren web sitelerini engelleyen bir sistemdir. Binance kumar profiline takılıyor. Bu yüzden girişe izin vermiyor. Yapmanız gereken Güvenli internet profilini kapatmak. Kapattıktan sonra hala giremezseniz birkaç saat bekleyin.

Turknet Güvenli İnternet Profili Kapatma

Eğer Turknet kullanıyorsanız bu işlemi müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlemler üzerinden yapabilirsiniz. Turknet müşteri hizmetlerini 0850 288 80 80 numarasından arayabilirsiniz.

  • Online işlemlere girin. Veya mobil uygulama üzerinden girebilirsiniz.
  • Sol menüden Güvenli İnternet‘e girin.
  • Güvenli internet profil güncelleme kısmından Güvenli internet profil istemiyorum seçeneğini işaretleyin ve Kaydet butonuna tıklayın.

TTNET Güvenli İnternet Profili Kapatma

Türk Telekom güvenli internet profilini kapatmak için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Veya Online işlemler üzerinden profil değişikliği yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 444 1 444 numarasını arayabilirsiniz.

Turkcell Superonline Güvenli İnternet Profili Kapatma

Müşteri hizmetleri, Turkcell mağazaları, Online işlemler ve SMS ile güvenli internet profilini kapatabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini 532 numarasından arayabilirsiniz.

  • SMS ile iptal etmek için GUVENLI IPTAL yazıp 2500‘a mesaj gönderin.
  • Ayrıca profilinizi sorgulamak için GUVENLI SORGU yazıp 2500‘a sms gönderebilirsiniz.

Vodafone Net Güvenli İnternet Kapatma

Aynı şekilde müşteri hizmetleri, Vodafone mağazaları, Online işlemler ve SMS üzerinden profilinizi iptal edebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini 542 numarasından arayarak profili iptal edebilirsiniz.

  • GUVENLI IPTAL yazıp 2500‘a SMS göndererek iptal edebilirsiniz.
  • GUVENLI SORGU yazıp 2500‘a SMS göndererek güncel profilinizin ne olduğunu sorgulayabilirsiniz.

VPN Kullanın

Güvenli internet profilinizi kapattıktan sonra birkaç saat bekleyin. Beklemenize rağmen sorun hala çözülmediyse, VPN kullanmayı deneyebiliriz. VPN bizim Binance sunucularıyla aramızda kurulan bağlantıyı değiştirecektir. Bizi farklı bir ülke üzerinden giriş yapmış gibi gösterecektir. Böylece Binance TR ağ hatasından kurtulmuş olacaksınız. Piyasada birçok VPN programı bulunuyor. Önemli olan güvenli olanları kullanmaktır. Kendi kullandığınız bir uygulama varsa onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Yoksa;

  • Tarayıcınıza VPN eklentisi kurmak için buraya tıklayın. Zenmate VPN tarayıcınıza kurun ve eklentiyi çalıştırarak giriş yapmayı deneyin.
  • Mobil cihazlarda sorun yaşıyorsanız, Android cihazlar için buraya tıklayarak Avast VPN indirebilirsiniz.
  • iPhone iOS cihazlar için de buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Binance TR Ağ hatası nasıl düzeltilir konusundaki çözüm önerilerimiz bu kadar. Sorununuz çözüldüyse yorumlardan bildirim bırakabilirsiniz. Eğer problem çözülmediyse ve takıldığınız bir nokta olursa bana yorumlardan ulaşabilirsiniz.