CDS Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

CDS Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

CDS Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Cargo Delivery Service ya da bilinen kısa adı ile CDS, lojistik hizmetlerinin tümünün tek çatı altında sunulmuş olduğu bir sistemdir. CDS; lojistik, dağıtım ve taşımacılık sektörlerinde hizmet sunmaktadır. İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Denizli, Manisa, Uşak ve Eskişehir illerimizde CDS bölge müdürlükleri bulunmaktadır. CDS Dağıtım, Yurt içi parsiyel ve komple araç taşımacılığı, Express kargo dağıtımı, Proje kargo dağıtımı, Katma değerli servisler, Uluslararası Kara-Hava-Deniz taşımacılığı hizmetleri ve Gümrük müşavirliği konularında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Peki CDS kargo sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? CDS çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

CDS Kargo Çalışma Saatleri

Cargo Delivery Service yani CDS bireyselden ziyade şirketlere hizmet veren bir kargo firmasıdır. Bölge müdürlükleri haftanın 6 günü açık olup sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 18:00‘de kapanmaktadır. CDS çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.
CDS Kargo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : CDS kargo sabahları saat 09:00’dan itibaren hizmet vermektedir.
CDS Kargo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : CDS kargo saat 18:00’de kapanmaktadır.
CDS Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : CDS kargo hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu da sadece Cumartesi günleri açıktır. Pazar günlerinde kapalıdır.
CDS Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : CDS kargo bölge müdürlükleri ve şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.
Bu yazımızda CDS kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.