BUSMEK Kurs Merkezlerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

BUSMEK Kurs Merkezlerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

BUSMEK Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları yani kısa ve bilinen adı ile BUSMEK, 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan ücretsiz derslerin verilmiş olduğu eğitim merkezleridir. Bursa ili genelinde 20’den fazla BUSMEK Kurs Merkezi bulunmaktadır. BUSMEK kurs merkezlerinde 200’den fazla branşta eğitim verilmekte ve her sene binlerce kişi çeşitli sertifikalar alarak kursları başarı ile bitirmektedir. Peki BUSMEK kurs merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? BUSMEK çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

BUSMEK Çalışma Saatleri 2018

Busmek kurs merkezleri her gün sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Busmek çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.
Busmek Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Busmek kurs merkezleri sabah saat 09:00’da açılır.
Busmek Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Busmek kurs merkezleri akşam saat 18:00’a kadar hizmet sunmaktadır.
Busmek Çalışma Günleri : Busmek kurs merkezleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar  hizmet vermektedir.
Busmek Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Busmek kurs merkezleri sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.
Busmek Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Busmek kurs merkezleri arefe günü, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini tatil günlerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.
Bu yazımızda Busmek kurs merkezlerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.