Burgan Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burgan Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burgan Bank, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faaliyet göstermekte olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu’nun bir iştirakidir. Burgan Bank ülkemizde 50’yi aşkın şubesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Burgan Bank, büyüm hedefleri bağlamında ülkemizdeki hedeflerini yükseltmiş olup, gelecekte çok sayıda yeni şube, ATM açacağını belirtmiştir. Peki Burgan Bank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında Burgan Bank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Burgan Bank Çalışma Saatleri 2018

Burgan Bank şubeleri hafta içi her sabah saat 09:00’da açılır ve akşam saat 17:00’da kapanır. Burgan Bank şubeleri ayrıca 12:30 ile 13:30 arasında da öğle tatili sebebi ile kapalı durumdadır. Kurumun çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.
Burgan Bank Saat Kaçta Açılıyor : Burgan Bank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) saat 09:00’da açılmaktadır.
Burgan Bank Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Burgan Bank şubeleri hafta içi saat 17:00’de kapanmaktadır.
Burgan Bank Öğle Tatili Ne Zaman : Burgan Bank şubeleri saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatiline girmektedir ve bu süreç zarfında 1 saat boyunca şubeler kapalıdır.
Burgan Bank Hafta Sonu Açık Mı : Burgan Bank şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalıdır. Bazı bankalar bazı şubelerini hafta sonu açık tutarak müşterilerinin acil finansal ihtiyaçlarını karşılamaya çalışsa da Burgan Bank hafta sonu şubelerini kapalı tutmayı tercih etmiştir. Bankanın şubelerinde işlemlerinizi sadece hafta içi ve mesai saatleri içinde halletmeniz gerekmektedir.
Burgan Bank Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Burgan Bank şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramların yanı sıra 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdırlar.
Harici olarak Eft, Havale, para transferi, şifre işlemler, kart veya kredi başvurusu, kayıp çalıntı bildirimleri gibi çeşitli işlemlerini Burgan Bank şubelerine gitmeye gerek kalmadan, 7 gün 24 saat açık olan Burgan Bank ATM’lerinden, İnternet bankacılığı veya telefon bankacılığı vasıtası ile halledebilirsiniz. Bu yazımızda Burgan Bank çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca “0850 222 8 222” çağrı merkezi telefon numarasından dile getirebilirsiniz.