Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma
Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma Zaman geçtikçe müşteri tercih sebeplerinden biri olmayı başaran BİMcell yine kendisini tercih eden abonelerini kaybetmemek için BİMcell bedava internet paketleri ve kampanyaları düzenleyerek kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor.
BİMcell Bedava İnternet Kazanma çok kolay,bu konuda arayışa giren kullanıcılar yazımızı inceleyerek bilgi ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. BİMcell bedava internet paketleri sayesinde kendisine müşteri çekmek isteyen BİMcell kendisinden hat alan veya hattını transfer eden kullanıcılara anında Bedava İnternet vermektedir.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma Nasıl Yapılır?

 BİMcell bedava internet paketlerine göz attığımızda bu firmanın yeni müşterilerine etkili paketler sunduğunu ve yeni kullanıcılarına 4GB bedava internet ve bunun yanın da 250 dakika,250 SMS Bedava verilmektedir.BİM alışveriş mağazalarına uğrayarak 50 TL ücreti olan hattınıza Kimliğiniz ile beraber sahip olabilir. Anında BİMcell Bedava İnternet ve paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni hat alma dışın da BİMcell ‘ e numarasını taşıman isteyen kullanıcılara da BİMcell bedava internet paketleri anın da hediye edilmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell 5GB Bedava internet kampanyası ile kullanıcılar 4 GB ücretsiz intenret ve 500 bedava sms kazanmaktadır. Son zamanla Bimcell yaptığı kampanyalar ile adından oldukça söz ettirmek te ve her geçen gün bünyesine yeni müşteriler dahil etmektedir. Bimcell gsm firmasının yapmış olduğu bu güncel bedava internet kampanyası ile hatlarına 40 TL ve üstü yükleme yapan bimcell aboneleri 4 GB Bedava İnternet sahibi olmaktadırlar.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları BURAYA TIKLAYIN!
Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları BURAYA TIKLAYIN!

BİMcell Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Mobil GSM operatörleri arasında yer almaya ve hizmet vermeye başlayan BİM, yaptığı yatırımlar ve etkinlikle sonrasın da tercih sebebi GSM operatörü olmak için BİMcell bedava internet paketleri sunarak genç kullanıcılar için her geçen gün daha da fazla tercih edilmektedir.
BİMCELL farklı farklı kampanyalar , avantajlar ve kalitesiyle ön plana her geçen gün daha da fazla çıkmakta bunun yanı sıra bu hizmetleri de cazip fiyatlarla vermesi ile kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. BİMcell bedava internet paketleri Aşağıda sizler için paylaştık.

  • Dost 2 GB Paketi içeriğinde 2 GB internet ile birlikte 600 dakika konuşma ve 600 SMS paketi ile sadece 19 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 5 GB Paketi içeriğinde 5 GB internet ile birlikte 750 dakika konuşma ve 750 SMS paketi ile sadece 29 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 10 GB Paketi içeriğinde 10 GB internet ile birlikte 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile sadece 39 TL’ye satılmaktadır.
Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma

BİMcell 1 GB Bedava İnternet 2022

Bimcell yapmış olduğu güncel kampanyası ile varlığını her geçen gün arttırma da ve yeni müşteriler kazanmaktadır. Bimcell gsm firmasına hattını taşıyan veya yeni hat alan kullanıcılar yararlanabileceği bu bedava internet kampanyası ile aboneler ücretsiz internet yanı sıra bedava dakika ve bedava sms kazanmaktadırlar.
Yeni hat kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanabilmesi için abonelik olmalarından itibaren 30 gün için kampanya ya katılım sağlamaları gerekmektedir. Telefonlarının mesaj bölümünden BİMCELL boşluk BONUS yazıp 4551‘ e sms gönderen kullanıcılar tam 1 ay geçerli 6 GB cepten bedava internet, her yöne 250 Dakika ve bedava 250 sms hediye edilmektedir.
BİMcell ayrıcakları avantajları ve fiyatları sebebi ile BİMcell bedava internet paketleri en çok tercih edilenler arasında yer almakla beraber internet paketleri sayesinde avantajlı olmaktadır.Devamlı süren 1GB Bedava İnternet paketleri sadece faturasız hat sahiplerine özel olması yanın da hatlarına 25 TL ve üzerinde TL yüklemeleri sayesinde hiçbir işlem yapmalarına gerek olmaksızın hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Tabi sadece Bedava İnternet değil internet yanında 500 DK Bedava Konuşma da hatlarına yüklenmektedir.
Hattınıza yüklenen bu Bedava İnternet ve BİMcell Bedava Dakika hakkınızı 1 ay boyunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. BİMcell bedava internet paketleri kampanyasından ayda 1 sefer faydalanabilirsiniz.Aylık olarak yapacağınız yüklemelerden tekrar Bedava İnternete sahip olabilirsiniz.

BIMcell EBA 8 GB Bedava İnternet

Yaşanan pandemi dolayısı ile tüm operatör firmaların yaptığı kampanyalar ve uzaktan eğitime vermiş olduğu desteğe bimcell’de katılmış olup, uzaktan eğitime destek vermektedir. Buna göre Bimcell uzaktan eğitim programı dahilin de kullanılması adına 8 gb eba bedava internet vermektedir.
Bimcell, Eğitim Bilişim Ağı ismi olarak  faaliyette bulunan yani EBA online eğitim programı dahilinde kullanılması adına cepten 8 GB internet hediye etmektedir. Eba kullanan öğrencilere verilen Bimcell Eba 8 GB Bedava internet kullanmış olduğunuz hattınıza her ay otomatik olarak yüklenmektedir.

BİMcell 10 Kasım Bedava İnternet Paketi Kazanma

Diğer GSM operatörleri daha önceki yıllarda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanya düzenlerken, BİMcell tarafından bugüne özel bir kampanya hiç yapılmamakla beraber BİMcell kullanıcıları bu anlamda Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma hediye edilmesini talep etmektedir.

Bimcell 4.5 G Cepten Bedava 30 GB İnternet

Bimcell abonelerinin yararlanabileceği bir kampanyalardan bir diğeri ise 4.5G 30 GB Bedava İnternet kampanyasıdır. Bu kampanya ya katılım sağlayabilmek için 4.5 G uyumlu hat almak ya da mevcut hattınızı 4.G uyumlu sim kart ile değiştirmenizin ardından Bimcell 30 GB Bedava internet sahibi olabilmektesiniz.
Hattınız 4.G olarak almanız ve değiştirmenizin ardından 30 GB Bedava İnternet bimcell kullanıcıların hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma başlıklı yazımız ile ilgili yorum yapan tüm okurlarımıza tüm operatörler de geçerli Bedava İnternet Kazanma Yöntemlerini veriyoruz