Beko Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Beko Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Beko Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Beko, Koç Holding bünyesine faaliyet göstermekte olan bir beyaz eşya ve elektronik mağazasıdır. Beko, yurt dışında kendi markası ile satış yapan ilk marka olma özelliğini taşımaktadır. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda Dünyada da önemli bir noktaya gelmek isteyen Beko, bu kapsamında çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Beko bünyesinde 15 bini aşkın çalışan / personel bulunmaktadır. Bunun yanında ülkemizin her ilinde Beko mağazası bulunmaktadır. Peki bu Beko bayileri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Beko bayilerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak yer almaktadır.

Beko Bayilerinin Çalışma Saatleri 2018

Beko mağazaları ülkemizde alışveriş merkezleri içinde ve cadde mağazaları olmak üzere iki farklı şekilde konuşlandırılmıştır. Bulunduğu bu konuma göre de çalışma saatleri farklılık gösterir. Cadde üzerinde yer alan mağazalar sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlarlar ve akşam saat 20:00’de kapanırlar. Alışveriş merkezlerindekiler ise sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 22:00’de kapanır. Beko çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise yazımız devamındadır.
Beko Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Beko mağazaları cadde üzerinde ise 08:30’da ve alışveriş merkezi içinde ise de saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Beko Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Beko şubeleri cadde üzerinde ise akşam saat 20:00’de ve AVM içinde ise de saat 22:00’de kapanır.
Beko Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Cadde üzerinde bulunan Beko bayileri haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) açıktır. Ancak Pazar günü bu bayiler kapalı durumdadır. Alışveriş merkezi içindeki bayiler ise haftanın 7 günü de açıktır.
Beko Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Cadde üzerinde yer alan Beko bayileri bayramlarda ilk iki gün kapalı ve diğer günlerde ise açıktır. AVM içindeki mağazalar ise Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Bunun dışında bayiler 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.
Bu yazımızda Beko çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.