Avira Password Manager Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Avira Password Manager Nedir, Özellikleri Nelerdir?
Avira Password Manager, son derece gelişmiş özelliklere sahip olan Password programlarından biridir. Kullanıcılar, Avira şirketinin geliştirdiği bu programı kullanarak son derece kolay bir şekilde yeni parolalar oluşturabilmekte ve hesaplarını güvence altına alabilmektedir.
Dünya genelinde oldukça popüler olan Password Manager programı Android ve İOS işletim sistemlerinde de sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra kapsamlı özelliklere sahip olan bu program Google Chrome, Edge, Firefox ve Opera tarayıcılarıyla da uyumludur. Peki, Avira Password Manager nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadardır?

Avira Password Manager Nedir?

Avira Password Manager, Avira şirketinin geliştirdiği ve oldukça önemli özelliklere sahip olan şifre oluşturma programıdır. Kullanıcılar, bu programı kullanarak hesaplarını güvence altına alabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Password Manager programında iki adımlı doğrulama sistemi de bulunmaktadır.

Avira Password Manager Özellikleri Nelerdir?

Avira Password Manager özellikleri ile dikkat çeken şifre oluşturma programlarından biridir. Dilerseniz, birçok tarayıcı ile uyumlu olan bu programın öne çıkan tüm özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

  • Kullanıcılar, Password Manager programını kullanarak güçlü ve güvenli şifreler oluşturabilmektedir.
  • Password Manager programı sayesinde kullanıcılar, şifresi zayıf olan hesaplarını oldukça kolay bir şekilde tespit edebilmektedir.
  • Kullanıcılar, bu program vasıtasıyla şifrelerini kayıt altında tutabilmekte ve hesaplarına otomatik olarak girebilmektedir.
  • Herhangi bir hesapta güvenlik ihalelinin yaşanması durumunda program, kullanıcılarına uyarı vermektedir.
  • Password Manager programında iki adımlı doğrulama sistemi bulunmaktadır.
  • Kullanıcılar, Password Manager programına Touch ve Face ID sistemlerini kullanarak erişebilmektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra program içerisinde yer alan tüm bilgiler, asla 3.taraf kişilerle paylaşılmamaktadır.

İlgili: Avira Browser Safety Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Password Manager Ücretsiz Mi?

Avira şirketinin geliştirdiği şifre oluşturma ve saklama programı Password Manager, ücretsiz olarak da kullanılmaktadır. Fakat, programın tüm özelliklerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, söz konusu şifre oluşturma programını satın almak zorundadır.

Avira Password Manager Fiyatı Ne Kadar?

Avira şirketinin geliştirdiği ve kullanıma sunduğu şifre oluşturma programı, fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. Popüler olan bu programı aylık olarak satın almak isteyen kişiler, 2,99 Dolarlık bir fiyat etiketiyle karşılaşıyor. Password Manager programını yıllık olarak satın almak isteyen kişiler ise bir kereye mahsus 31,99 Dolar ödeme yaparak programı bir yıl boyunca sınırsız olarak kullanabiliyor.
Avira Password Manager programı, yukarıda da görüldüğü üzere son derece gelişmiş özelliklere sahip olan yazılımlardan biridir. Sizlerde Avira şirketinin resmi internet sitesine giriş yaparak bu programı satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.