AVEA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

AVEA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

AVEA, ülkemizde açılmış olan üçüncü GSM operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile ülkemiz nüfusunun %98’ine hizmet vermekteydi. Avea 205 ülkede 685 operatörü ile uluslararası dolaşım anlaşmasına sahipti. Ancak  2016 yılında alınan ani bir karar ile Türk Telekom ile birleşmiş ve kendisini tamamiyle feshetmiştir. Böylece Avea markası tamamen son bulmuş ve yerine Türk Telekom Mobil adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Bundan böyle AVEA bayilerinde halletmiş olduğumuz tüm işlemleri Türk Telekom bayiliklerinde gerçekleştireceksiniz.  Aynı şekilde bayilerin çalışma saati konusu da güncelliğini yitirmiş olup güncel saatlere Türk Telekom Çalışma Saatleri konumuzdan ulaşabilirsiniz.

AVEA Bayilerinin Çalışma Saatleri 2018

Avea bayileri hangi günler açık, Avea bayileri çalışma saatleri ve Avea bayileri mesai saatleri konumuz artık güncelliğini tamamen yitirmiştir. Lütfen yukarıda vermiş olduğumuz Türk Telekom bağlantısından kurumun güncel çalışma saatleri hakkında bilgi alınız.
AVEA Saat Kaçta Açılıyor : Avea bayilikleri hafta içi ve hafta sonu her sabah saat 08:30’da açılmaktaydı. Ancak alışveriş merkezi içindeki şubelerinin açılış saati alışveriş merkezinin saati ile bir olmaktaydı.
AVEA Saat Kaçta Kapanıyor : Avea bayilikleri saat 17:30’da kapanmaktaydı. Fakat alışveriş merkezi içindeki bayilikler daha geç saatleri, alışveriş merkezinin kapanış saati ile birlikte kapanmaktaydılar.
Avea Bayilikleri Hafta Sonu Açık Mı : Tüm Avea bayilikleri hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermekteydiler.
Avea Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Avea müşteri hizmetleri telefon numarası 500’dür. Bu numarayı Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 24 saat boyunca arayabilir, soru, sorun ya da görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.
Avea Bayramda Açık Mı : Avea bayilikleri Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini tatil günleri ile diğer tatil günlerinde kapalı durumda bulunuyorlardı.
Bu yazımızda Avea çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.