Ashampoo ZIP Pro 3 Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Ashampoo ZIP Pro 3 Nedir ve Özellikleri Nelerdir?
Ashampoo ZIP Pro 3, oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan dosya sıkıştırma programlarından biridir. Ashampoo şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan dosya sıkıştırma programı, 60 farklı arşiv türünü de desteklemektedir. Türkçe dil desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına gelen dosya sıkıştırma programı Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemleriyle de son derece uyumludur.Tüm bunların yanı sıra dosya sıkıştırma programında FIPS 140-2 ve 256 Bit AES şifreleme teknikleri de bulunmaktadır. Program içerisinde yer alan bu teknikler sayesinde dosyalarınızın güvenliği de ciddi anlamda artmaktadır. Peki, Ashampoo ZIP Pro 3 nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadardır?

Ashampoo ZIP Pro 3 Nedir?

ZIP Pro 3, Ashampoo şirketi tarafından geliştirilen ve son derece gelişmiş özelliklere sahip olan dosya sıkıştırma programıdır. Kullanıcılar, Ashampoo şirketinin geliştirdiği bu programı kullanarak dosyalarını küçültebilmekte ve var olan sıkıştırılmış dosyalarını da güvenle saklayabilmektedir.

Ashampoo ZIP Pro 3 Özellikleri Nelerdir?

Ashampoo ZIP Pro 3 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. İşte, popüler dosya sıkıştırma programının sunduğu tüm özellikler…

İlgili:ZIP Dosya Türü Nedir? Ne İşe Yarar?

  • Kullanıcılar, ZIP Pro 3 programı sayesinde dosyalarını sıkıştırabilmekte, sıkıştırılan dosyalarını açabilmekte ve şifreleyebilmektedir.
  • Ashampoo şirketinin geliştirdiği dosya sıkıştırma programında FIPS 140-2 ve 256-Bit AES şifreleme teknikleri bulunmaktadır.
  • Kullanıcılar, ZIP Pro 3 programını kullanarak dosyalarını otomatik bir şekilde bulut ortamında da saklayabilmektedir.
  • Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan ZIP Pro 3 programı Google Drive, One Drive, Azure ve Dropbox sistemleriyle de uyumlu olarak çalışmaktadır.
  • ZIP Pro 3 programı, 60 farklı arşiv türünü de desteklemektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra Ashampoo şirketinin en yeni ürünlerinden biri olan ZIP Pro 3, ISO dosyalarını da kolaylıkla açabilmektedir.

ZIP Pro 3 Ücretsiz Mi?

Son dönemin en popüler ve en gelişmiş dosya sıkıştırma programlarından biri olan ZIP Pro 3, ücretli bir şekilde kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, dosya sıkıştırma programını satın almadan önce Ashampoo ZIP Pro 3 Demo sürümünü indirebilmekte ve kullanabilmektedir.

Ashampoo ZIP Pro 3 Fiyatı Ne Kadar?

Ashampoo şirketinin geliştirdiği dosya sıkıştırma programı ZIP Pro 3 fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Muhteşem özelliklere sahip olan bu programın resmi satış fiyatı ise 249 TL olarak açıklandı. Tüm bunların yanı sıra Ashampoo şirketi, zaman zaman yaptığı özel kampanyalar ile birlikte programın fiyatını da 155 TL’ ye kadar düşürebilmektedir.
Ashampoo ZIP Pro 3 nedir sorusunu sizler için detaylı olarak yanıtladık. Sizlerde ZIP Pro 3 yazımızı okuyarak program hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilir ve Ashampoo şirketinin resmi internet sitesine giriş yaparak bu programı kolaylıkla satın alabilirsiniz.