Ankara Ticaret Odası (ATO) Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ankara Ticaret Odası (ATO) Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ankara Ticaret Odası (ATO) Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Ankara Ticaret Odası, 1923 yılından bu yana hizmet vermektedir.  Bugün ticari faaliyetlerle uğraşan Ankara esnafını çeşitli şekillerde destekleyen, dünyadaki ilgili sistemleri takip eden, üyenin mesleğine uygun olarak gelişmesini organize eden sıkıntılarına çare bulmaya çalışan 125 bin kişinin üyesi olduğu bir kuruluştur. Peki Ankara Ticaret Odası ya da kısa ve bilinen adı ile ATO sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Ankara Ticaret Odası çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak anlattık.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Çalışma Saatleri 2018

Ankara Ticaret Odası ve Kazan, Keçiören, Ostim, Sincan ve Siteler’de bulunan temsilcilikleri her sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 18:00‘de kapanmaktadır. Ankara Ticaret Odası ayrıca saat 12:00 ile 13:00 saatleri arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Ankara Ticaret Odası yani ATO sadece hafta içi hizmet vermektedir. ATO çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda verilmiştir.
Ankara Ticaret Odası Sabah Saat Kaçta Açılıyor : ATO sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Ankara Ticaret Odası Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : ATO akşam saat 18:00’de kapanmaktadır.
Ankara Ticaret Odası Öğle Tatili Ne Zaman? : Ankara Ticaret Odası saat 12:00 ile 13:00 arasında 1 saat süre zarfında öğle arası sebebi ile çalışmaz.
Ankara Ticaret Odası Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ankara Ticaret Odası sadece hafta içi çalışmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu hizmet vermez.
Ankara Ticaret Odası Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Ankara Ticaret Odası, Arefe günü hizmet sunmaktadır ancak Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayram süresinde kapalıdır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır.
Bu yazımızda Ankara Ticaret Odası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 286” üzerinden dile getirebilirsiniz.