Ankagross Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Ankagross Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Ankagross Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Ankagross market, Altunbilek Ailesi tarafından kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Mağazalarında; meyve, sebze, şarküteri, et, şekerleme, kuru gıda, içecek, tekel, deterjan, kozmetik ve gıda dışı bölümlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. “Çok al az öde” sloganı ile yola çıkan Ankagross market, kurulmuş olduğu günden bu yana en çok tercih edilen mağazalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki Ankagross market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Ankaragross çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Ankagross Market Çalışma Saatleri

Ankagross; Çayyolu, Eryaman, Mamak gibi semtlerde şubelere sahiptir. Ankagross market mağazaları sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 21’00’de kapanmaktadır. Tüm şubelerinin çalışma saatleri aynıdır.
Ankagross Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Ankagross market sabahları saat 09:00’dan itibaren hizmet vermektedir.
Ankagross Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Ankagross market akşamları saat 21:00’e kadar hizmet sunmaktadır.
Ankagross Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ankagross market sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.
Ankagross Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Ankagross mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Harici olarak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet sunmaktadır.
Bu yazımızda Ankagross çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.