Albaraka Türk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Albaraka Türk Şubeleri Saat Kaçta Açılır, Kapanır?

Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizde faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşların öncülerinden bir tanesidir ve 1985 yılından bu yana hizmet vermektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizdeki 4 katılım bankasından bir tanesidir. Bireysel ve küçük işletme bankacılığında da müşterilerine hizmet vermekte olan Albaraka Türk, günümüz itibariyle 210’u aşkın şubesi ve 3 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Peki Albaraka Türk sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Yazımız devamında Albaraka Türk çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2018

Albaraka Türk Katılım Bankası şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Banka ayrıca 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Albaraka Türk hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri ise çalışmaz. Aşağıda kurum hakkında sık sorulan sorular ve cevapları yer almaktadır.
Albaraka Türk Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Albaraka Türk şubeleri hafta içi sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Albaraka Türk Öğle Arası Ne Zaman : Albaraka Türk saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili sebebi ile hizmet vermemektedir.
Albaraka Türk Saat Kaçta Kapanıyor : Albaraka Türk şubeleri akşam saat 17:00’de kapanır.
Albaraka Türk Hafta Sonu Açık Mı : Albaraka Türk şubeleri Cumartesi açık mı, Pazar açık mı konusunda çok yoğun sorular gelmektedir. Ne yazık ki hiçbir Albaraka Türk şubesi hafta sonu hizmet vermez. Bireyler işlemlerini hafta içi çalışma saatleri içerisinde halletmelidirler.
Albaraka Türk Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Albaraka Türk şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.
Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Albaraka Türk müşteri hizmetleri telefon numarası  olan 444 5 66 veya 0 850 222 5 666 numaralarından haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet alabilirsiniz.
Bunun dışında para çekme, para yatırma, şifre değiştirme, kart şifresini öğrenme, limit arttırma gibi çeşitli bankacılık işlemlerinizi şubelere gitmeden ve şubelerde sıra beklemekle uğraşmadan 24 saat boyunca açık olan ATM’ler vasıtası ile ya da çeşitli bankacılık işlemlerini yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.