Aktif Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

Aktif Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

Aktif Bank Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Aktif Bank ya da diğer adıyla Aktif Yatırım Bankası 1999 yılında Çalık Holding tarafından kurulmuş olan özel sermayeli bir yatırım bankasıdır. Aktif Bank perakende, yatırım ve bölgesel bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeni jenerasyon bankacılık iş modelini benimseyerek faaliyetlerine devam etmekte olan Aktif Bank kurulduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Aktif Bank ayrıca N Kolay gibi çeşitli hizmetlerin de kurucusudur. Peki Aktif Bank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Aktif Bank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Aktif Bank Çalışma Saatleri

Ülkemiz genelinde faaliyet göstermekte olan Aktif Bank şubeleri sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Aktif Bank şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 ile öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Aktif Bank çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ise aşağıda yer almaktadır.
Aktif Bank Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Aktif Bank şubeleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Aktif Bank Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Aktif Bank şubeleri akşamları saat 17:00’de kapanır.
Aktif Bank Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Aktif Bank şubeleri saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili sebebi ile kapalıdır.
Aktif Bank Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Aktif Bank şubeleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu Aktif Bank şubeleri kapalıdır.
Aktif Bank Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Aktif Bank şubeleri arefe günü, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.
Aktif Bank’ın Adana, Ankara, İstanbul, Bursa, Gaziantep, Kayseri, İzmir gibi illerimizde şubeleri bulunmaktadır. Aktif Bank şubelerinden EFT, Havale, para yatırma, para çekme, hesap açma, hesap kapama, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borç ödeme, kredi başvurusu gibi çok sayıda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat şubelerde sıra beklemek istemiyorsanız İnternet bankacılığı kullanarak da tüm bu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu yazımızda Aktif Bank çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 724 30 50” üzerinden 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.