Ağustos 2022 PS Plus Ücretsiz Oyunlar Listesi Açıklandı

Ağustos 2022 PS Plus Ücretsiz Oyunlar Listesi Açıklandı
Ağustos ayında verilecek PS Plus ücretsiz oyunlar belli oldu. PlayStation Plus aboneleri, Ağustos 2022’de bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.
PS Plus gibi servisler sayesinde oyuncular birçok kampanyadan faydalanabiliyorlar. Bu tür servisler sayesinde birçok oyun ücretsiz oynanabiliyor. PlayStation kullanıcıları için çok kullanışlı bir servis olan PS Plus, her ay ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor.
PS Plus’ın her ay ücretsiz oyun dağıtması oyuncular için tabii ki çok büyük bir avantaj. Bu yüzden oyun severler, önümüzdeki ay verilecek ücretsiz oyunları merak edebiliyorlar. PlayStation Plus’ın ağustos ayında vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu. PS Plus temmuz oyunları ve ağustos oyunları için yazımızı inceleyebilirsiniz.

PS Plus Oyunları Sürekli Güncelleniyor

PS Plus ücretsiz oyunlar listesi güncellenmeye devam ediyor. PlayStation Plus, abonelerine sürekli olarak ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Aylık belli bir ücret ödeyerek PS Plus abonesi olabiliyorsunuz. Daha sonra PS Plus aboneleri için her ay yeni ücretsiz oyunlar dağıtılıyor. Bu ücretsiz oyunları belli tarihler aralığında kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.
Kütüphanenize eklediğiniz oyunları PS Plus aboneliğiniz devam ettiği sürece istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Ağustos ayında kütüphaneye eklenecek yeni oyunlar açıklandı. Böylece PS Plus aboneleri bu oyunları abonelikleri süresince kütüphanelerine ekleyerek oynayabilecekler.

Ücretsiz PS Plus Temmuz Oyunları 2022

Temmuz ayında PS Plus üyeleri için 3 farklı oyun ücretsiz olarak yayınlandı. Yani PS Plus aboneleri, PS Store üzerinden bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebiliyorlar. Temmuz ayında eklenen oyunlar Arcadegeddon, Crash Bandicoot 4 ve The Dark Pictures Anthology: Man of Medan olarak karşımıza çıkıyor. PS Plus aboneleri, temmuz ayından itibaren bu oyunları ücretsiz olarak oynamaya hak kazandılar.

PS Plus Oyunları Kalıcı mı ?

Ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebildiğiniz PS Plus oyunlarının kalıcı olduğunu söyleyebiliriz. PS Plus aboneliğiniz biterse, aboneliğinizi yenileyene kadar bu oyunları oynayamazsınız. Ancak aboneliğinizi yenilediğiniz takdirde kütüphanenize eklediğiniz ücretsiz oyunları istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Ağustos PS Plus Ücretsiz Oyunlar Listesi 2022

Ağustos ayında PS Plus aboneleri için kütüphaneye eklenecek oyunlar belli oldu. Böylelikle Playplay stStation Plus aboneleri bu oyunları ücretsiz olarak oynayabilecekler. Yeni eklenecek oyunlar aşağıdaki şekilde oluşuyor.

PS Plus Ağustos Oyunları

  • Yakuza: Like a Dragon (PS4, PS5)
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (PS4, PS5)
  • Little Nightmares (PS4)

Ağustos PS Plus ücretsiz oyunları bu şekilde oluşuyor. Bu oyunlar 2 Ağustos’tan itibaren PS Plus üyeliği olanlar için erişime açılacak. Eğer bu oyunları 5 Eylül tarihine kadar kütüphanenize eklerseniz, PS Plus aboneliğiniz devam ettiği sürece ücretsiz oynayabilirsiniz.